Завантаження

МУЗИЧНІ МОСТИ

New Era Orchestra. Армстронг/Бєлов

Національна філармонія України

25 червня 2018

Прем'єра в Україні

Американський піаніст Кіт Армстронг та український скрипаль Андрій Бєлов з New Era Orchestra (диригент Тетяна Калініченко)

Едвард Ґріг
Струнний квартет № 1 соль мінор, тв.27 (версія для струнних)
Антоніо Вівальді
Концерт для скрипки, віолончелі і струнних сі-бемоль мажор, RV 547
Йоган Себастьян Бах
Хроматична фантазія і фуга ре мінор, BWV 903
Фелікс Мендельсон-Бартольді
Концерт для скрипки, фортепіано і струнних ре мінор
Йоганнес Брамс
Фортепіанний квартет № 1 соль мінор: ІV. Rondo alla zingarese

Архів

Архів

Архів

Архів

Архів

{{ posDisplay }} / {{ count - 1 }}

вперше в Україні

Кім Армстронг

Кіт Армстронґ - молодий багатогранний артист вже отримав визнання як піаніст та композитор. Вже з п’яти років він почав писати музику, а трохи згодом дебютував як піаніст.
  • Виступав на найвідоміших світових сценах, таких як Музикферайн у Відні, Концертгебау в Амстердамі, Королівський фестивальний зал і Вігмор-хол в Лондоні, Берлінська філармонія, Лейсхалле в Гамбурзі, Кельнська філармонія, концертний зал NHK в Токіо, Центр образотворчих мистецтв у Брюсселі.
  • Тісна співпраця поєднує Кіта Армстронга з найвідомішими диригентами світу, серед яких Рікардо Шайї, Крістоф фон Донаньї, Манфред Хонек, Кент Нагано, Джонатан Нотт, Еса-Пекка Салонен, Робін Тіккаті та ін.
  • Кіт Армстронг - шестиразовий лауреат Конкурсу молодих композиторів імені Мортона Гулда, володар премії Шарлотти Берген, премії Леонарда Бернстайна та премії для солістів WEMAG.
est.
2007

ПРО ОРКЕСТР

New Era Orchestra

New Era Orchestra – унікальний український оркестр, який доводить, що класика може і має бути в тренді. Вони роблять неможливе. Коли 12 років працюють без державної підтримки та співпрацюють зі світовими зірками. Їх об'єднують дві великі любові - до музики та до України, адже вони живуть і творять тут, розвиваючи українську культуру, даючи приклад та надію самореалізації новому поколінню музикантів.
New Era Orchestra відкриває українській аудиторії імена композиторів, які стали еталонами у світовій музиці. Вони першими в Україні виконали твори Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана (Велика Британія), Джона Тавенера (Велика Британія), Яніса Ксенакіса (Франція), Такаші Йошімацу (Японія), Мар’яна Мозетича (Канада), Авнера Дормана (Ізраїль), Майяс аль-Ямані (Сирія), Артурса Маскатса (Латвія). New Era Orchestra також активно промотує найкращих українських солістів нової генерації: Андрій Павлов (скрипка), Кирило Шарапов (скрипка), Артем Полудений (віолончель).

ПРО ДИРИГЕНТА

Тетяна Калініченко

АРТ-ДИРЕКТОР, ДИРИГЕНТ, СПІВЗАСНОВНИК NEW ERA ORCHESTRA
  • Співініціатор участі New Era Orchestra у міжнародному музичному фестивалі Septembre Musical (Швейцарія)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, номінанта на премію «Греммі» Аві Авіталя (мандоліна, Ізраїль)
  • Ініціатор концерту в Києві всесвітньовідомої солістки Сари Чанг (скрипка, США)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста Кіта Армстронга (фортепіано, США) та Андрія Бєлова (скрипка, Україна-Німеччина)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, одного з найвідоміших скрипалів своєї епохи, володаря безлічі нагород (в тому числі «Греммі») Джошуа Белла (скрипка, США)