Завантаження

МУЗИЧНІ МОСТИ

Концерт New Era Orchestra "Voyage"

Національна філармонія України

22 травня 2017

Про подiю

Ізраїльський мандолініст Аві Авіталь та New Era Orchestra (диригент - Тетяна Калініченко)

Петро Чайковський
Струнний секстет ор. 70 Спогад про Флоренцію
Авнер Дорман
Концерт для мандоліни з оркестром.
Антоніо Вівальді
Концерт для двох скрипок з оркестром RV 578а
Антоніо Вівальді
Концерт для скрипки з оркестром RV 204
Антоніо Вівальді
Концерт для мандоліни з оркестром RV 93
Пітер Брейнер
InstaConcerto для мандоліни з оркестром: Концерт для Instagram - Прем'єра в Україні

Архів

Архів

Архів

Архів

Архів

{{ posDisplay }} / {{ count - 1 }}

Про солiста

Аві Авіталь

Аві Авіталь - ізраїльський мандолініст, один із топових солістів світу.
  • Перший в історії виконавець, який популяризував і повернув на велику сцену класичної музики фактично етнічний інструмент – мандоліну.
  • 2010 року Аві Авіталь вперше за історію Grammy був номінованим мандоліністом у категорії «Найкращий соліст в інструментальній музиці» («Best Instrumental Soloist») за запис твору сучасного композитора Авнера Дормана «Концерт для мандоліни з оркестром». Цей твір ізраїльсько-американський композитор написав спеціально для Аві Авіталя.
est.
2007

ПРО ОРКЕСТР

New Era Orchestra

New Era Orchestra – унікальний український оркестр, який доводить, що класика може і має бути в тренді. Вони роблять неможливе. Коли 12 років працюють без державної підтримки та співпрацюють зі світовими зірками. Їх об'єднують дві великі любові - до музики та до України, адже вони живуть і творять тут, розвиваючи українську культуру, даючи приклад та надію самореалізації новому поколінню музикантів.
New Era Orchestra відкриває українській аудиторії імена композиторів, які стали еталонами у світовій музиці. Вони першими в Україні виконали твори Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана (Велика Британія), Джона Тавенера (Велика Британія), Яніса Ксенакіса (Франція), Такаші Йошімацу (Японія), Мар’яна Мозетича (Канада), Авнера Дормана (Ізраїль), Майяс аль-Ямані (Сирія), Артурса Маскатса (Латвія). New Era Orchestra також активно промотує найкращих українських солістів нової генерації: Андрій Павлов (скрипка), Кирило Шарапов (скрипка), Артем Полудений (віолончель).

ПРО ДИРИГЕНТА

Тетяна Калініченко

АРТ-ДИРЕКТОР, ДИРИГЕНТ, СПІВЗАСНОВНИК NEW ERA ORCHESTRA
  • Співініціатор участі New Era Orchestra у міжнародному музичному фестивалі Septembre Musical (Швейцарія)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, номінанта на премію «Греммі» Аві Авіталя (мандоліна, Ізраїль)
  • Ініціатор концерту в Києві всесвітньовідомої солістки Сари Чанг (скрипка, США)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста Кіта Армстронга (фортепіано, США) та Андрія Бєлова (скрипка, Україна-Німеччина)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, одного з найвідоміших скрипалів своєї епохи, володаря безлічі нагород (в тому числі «Греммі») Джошуа Белла (скрипка, США)