Завантаження

МУЗИЧНІ МОСТИ

Сара Чанг and New Era Orchestra

Національна Опера України

19 квітня 2016

Про подiю

Американська скрипалька Сара Чанг та New Era Orchestra (диригент - Тетяна Калініченко).

Петро Чайковський Росія
Спогад про Флоренцію, тв.70.
Петро Чайковський Росія
Увертюра-фантазія «Ромео та Джульєтта
Ян Сібеліус Фінляндія
Концерт для скрипки з оркестром ре-мінор, тв. 47.

вперше в Україні

Cара Чанг

Cара Чанг - всесвітньо відома солістка, одна з найвидатніших скрипальок у світі.
  • Наймолодша володарка нагороди Голлівудського залу слави - вона дебютувала у віці 8 років в супроводі Нью-Йоркського філармонічного оркестру і відтоді вже понад два десятиліття виступає з найвідомішими світовими музикантами, такими як Даніель Баренбойм, Колін Девіс, Бернард Хайтінк, Зубін Мета та іншими.
  • Сара Чанг - ексклюзивний артист лейбла EMI Classics понад 20 років і володарка найпрестижніших музичних премій: міжнародної нагороди в галузі класичної музики в Лондоні ICMA, Премії Евері Фішера, Голлівудської зали слави, нагороди «Визнаний лідер у сфері мистецтв» Гарвардського університету 2012 року, премії Кореї за досягнення в галузі класичної музики «Нан Па» та інших міжнародних нагород.
est.
2007

ПРО ОРКЕСТР

New Era Orchestra

New Era Orchestra – унікальний український оркестр, який доводить, що класика може і має бути в тренді. Вони роблять неможливе. Коли 12 років працюють без державної підтримки та співпрацюють зі світовими зірками. Їх об'єднують дві великі любові - до музики та до України, адже вони живуть і творять тут, розвиваючи українську культуру, даючи приклад та надію самореалізації новому поколінню музикантів.
New Era Orchestra відкриває українській аудиторії імена композиторів, які стали еталонами у світовій музиці. Вони першими в Україні виконали твори Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана (Велика Британія), Джона Тавенера (Велика Британія), Яніса Ксенакіса (Франція), Такаші Йошімацу (Японія), Мар’яна Мозетича (Канада), Авнера Дормана (Ізраїль), Майяс аль-Ямані (Сирія), Артурса Маскатса (Латвія). New Era Orchestra також активно промотує найкращих українських солістів нової генерації: Андрій Павлов (скрипка), Кирило Шарапов (скрипка), Артем Полудений (віолончель).

ПРО ДИРИГЕНТА

Тетяна Калініченко

АРТ-ДИРЕКТОР, ДИРИГЕНТ, СПІВЗАСНОВНИК NEW ERA ORCHESTRA
  • Співініціатор участі New Era Orchestra у міжнародному музичному фестивалі Septembre Musical (Швейцарія)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, номінанта на премію «Греммі» Аві Авіталя (мандоліна, Ізраїль)
  • Ініціатор концерту в Києві всесвітньовідомої солістки Сари Чанг (скрипка, США)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста Кіта Армстронга (фортепіано, США) та Андрія Бєлова (скрипка, Україна-Німеччина)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, одного з найвідоміших скрипалів своєї епохи, володаря безлічі нагород (в тому числі «Греммі») Джошуа Белла (скрипка, США)