Завантаження

МУЗИЧНІ МОСТИ

Концерт New Era Orchestra та Джошуа Белла

Національна філармонія України

19 листопада 2015

Про подiю

Легендарний скрипаль - Джошуа Белл (США) та New Era Orchestra (диригент - Тетяна Калініченко)

Петро Чайковский
Концерт для скрипки з оркестром Ре-мажор
Карл Марія фон Вебер
Увертюра «Володар духів» тв.27
Норберт Бургмюллер
Анданте із Симфонії №2 ре мажор, тв.11
Каміль Сен-Санс
«Odelette»

вперше в Україні

Джошуа Белл

Джошуа Белл – всесвітньо відомий скрипаль, один з найбільш затребуваних музикантів світу.
  • Володар "Ґреммі" та багатьох інших престижних нагород, серед яких преміїї Echo Klassik, Musical America, Gramophone і є ексклюзивним артистом компанії Sony Classical. У 2007 він був удостоєний вищої нагороди для академічних виконавців США – Avery Fisher Prize.
  • Джошуа Белл грає на скрипці Страдіварі Gibson ex Huberman.
est.
2007

ПРО ОРКЕСТР

New Era Orchestra

New Era Orchestra – унікальний український оркестр, який доводить, що класика може і має бути в тренді. Вони роблять неможливе. Коли 12 років працюють без державної підтримки та співпрацюють зі світовими зірками. Їх об'єднують дві великі любові - до музики та до України, адже вони живуть і творять тут, розвиваючи українську культуру, даючи приклад та надію самореалізації новому поколінню музикантів.
New Era Orchestra відкриває українській аудиторії імена композиторів, які стали еталонами у світовій музиці. Вони першими в Україні виконали твори Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана (Велика Британія), Джона Тавенера (Велика Британія), Яніса Ксенакіса (Франція), Такаші Йошімацу (Японія), Мар’яна Мозетича (Канада), Авнера Дормана (Ізраїль), Майяс аль-Ямані (Сирія), Артурса Маскатса (Латвія). New Era Orchestra також активно промотує найкращих українських солістів нової генерації: Андрій Павлов (скрипка), Кирило Шарапов (скрипка), Артем Полудений (віолончель).

ПРО ДИРИГЕНТА

Тетяна Калініченко

АРТ-ДИРЕКТОР, ДИРИГЕНТ, СПІВЗАСНОВНИК NEW ERA ORCHESTRA
  • Співініціатор участі New Era Orchestra у міжнародному музичному фестивалі Septembre Musical (Швейцарія)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, номінанта на премію «Греммі» Аві Авіталя (мандоліна, Ізраїль)
  • Ініціатор концерту в Києві всесвітньовідомої солістки Сари Чанг (скрипка, США)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста Кіта Армстронга (фортепіано, США) та Андрія Бєлова (скрипка, Україна-Німеччина)
  • Ініціатор та співпродюсер концерту в Києві всесвітньовідомого соліста, одного з найвідоміших скрипалів своєї епохи, володаря безлічі нагород (в тому числі «Греммі») Джошуа Белла (скрипка, США)
«Цей концерт - прекрасний приклад синергії видатних особистостей Тетяни та Джошуа! Моя мрія, щоб концерти такого рівня відбувались в Україні частіше, і ми дуже стараємось для цього!»

Андрій Різоль
CEO компании «Вавилон», співзасновник оркестру

«Цей концерт - прекрасний приклад синергії видатних особистостей Тетяни та Джошуа! Моя мрія, щоб концерти такого рівня відбувались в Україні частіше, і ми дуже стараємось для цього!»

Андрій Різоль
CEO компании «Вавилон», співзасновник оркестру